Russian (CIS)Ukrainian (UA)

(057) 786-11-87
(063) 522-31-11
(099) 251-43-41
(067) 353-39-99

Теплый пол Nexans

От производителя

Тепла підлога Nexans

Тепла підлога Nexans - це нагрівальний кабель з подвыйною ізоляцією, заземленням та алюмінієвою трубкою. Використовується для обогріву підлоги, систем антизамерзання водостоків, захисту труб від замерзання та промислового обігріву.

Ціна на теплу підлогу Nexans здивує будь-якого покупця своєю демократичністю і співвідношенням ціна якість. Наш кабель має безмуфтове з'єднання між нагрівальною і силовою жилами , це дозволяє виключити пайку і термоусаджувані трубки, як наслідок термін служби нагрівального кабелю збільшується.

Основа конструкція теплих підлог Nexans - нагрівальний кабель. Завдяки йому електроенергія преобразовується в тепло, яке передається підлозі. Тепла підлога Nexans, вартість якого Ви можете дізнатися відвідавши наш каталог, має додатковий алюмінієвий екран, що дозволяє захистити кабель від локального перегріву (за рахунок хорошого теплорозподілення), так само це дає можливість кабелю бути більш стійким, а також кабель більш зручний в укладці (система тепла підлогу запам'ятовує свою форму).

Ви маєте змогу купити теплу підлогу в усіх містах України: Київ, Львів, Харьків, Донецьк, Дніпропетровськ, Одесса, Вінниця, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Чернівці, Черкасси, Миколаїв, ужгород та в інших містах.